Tribal Wars 2.0.4 (ios)

Tribal Wars

Tribal Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    236

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Tribal Wars, ortaçağda geçen online strateji oyunudur.

Tribal Wars, akıllı telefon ve tabletiniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir ortaçağ strateji oyunudur. Köyler oluşturun, bağlarınızı güçlendirin, dünyayı fethedin. Çevrimiçi dünyada binlerce oyuncuyla savaşın.

Karmaşık stratejiler içeren ve basit oynanışı ile oldukça eğlenceli bir ortaçağ strateji oyunu olan Tribal Wars’ta (Klanlar) köyleri fethedecek imparatorluğunuzu genişleteceksiniz. Bir çok savunma ve saldırı birliği toplayarak devasa ordular oluşturabilir, güçlü ekipmanlar bulmaları için şövalye atayabilir, köyünüzü yakıp yıkmaya çalışan düşmanlarınıza karşı tek başınıza savaşabilir veya diğer oyuncularla birleşerek klan kurabilirsiniz.

Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz ve Türkçe dil desteği sunan Tribal Wars oyununu hesap açmadan da oynayabiliyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda savaşma, yayılma sistemini gösteren talimatlarla karşılaşıyorsunuz. Oyunun işleyişinizi öğrenmeniz açısından bu bölüm oldukça önemli. Yerine getirmeniz için gereken tüm görevleri alt menüdeki “Görevler” sekmesine giderek görebiliyorsunuz. Bu görevleri tamamlayarak ilerliyorsunuz.

Strateji oyunlarını seviyorsanız, ortaçağda geçen Tribal Wars’u kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR