Trolls vs Vikings 2.0.2 (ios)

Trolls vs Vikings

Trolls vs Vikings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trolls vs Vikings ücretsiz olarak sunulan ve Plants and Zombies oyununa olan benzerliğiyle dikkat çeken bir oyun.

Trolls vs Vikings temel olarak Plants and Zombies oyununa olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Eğer popüler olduğu zamanlarda Plants and Zombies oyununu oynayıp beğendiyseniz muhtemelen bu oyunu da beğeneceksiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Trolls vs Vikings oyunundaki amacımız bize saldıran düşmanları akıllı hamlelerle bozguna uğratmak. Oyunun en çarpıcı özelliklerinden birisi de 70’den fazla bölüme sahip olması ve 20 saatten fazla oynanış süresi sunması. Bu saydıklarım hikaye kısmı için geçerli. Oyunda bir de hikayeden bağımsız olarak ilerleyebileceğiniz, sonsuz bölümlerin bulunduğu bir mod yer almakta.

Trolls vs Vikings’te düşmanları alt edebilmek için kullanabileceğimiz 40’tan fazla asker birimi bulunuyor. Bunların her biri farklı özelliklere sahip ve her biri savunmamızın önemli bir parçası durumunda. Bu karakterleri platform üzerine akıllıca yerleştirmemiz ve düşman birimlerini yok etmemiz gerekiyor.

Sosyal bağlantı desteğinin de unutulmadığı oyunda elde ettiğimiz skorları arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Düşünceye ve stratejiye dayalı oyunlar ilgi alanınıza giriyorsa Trolls vs Vikings’i mutlaka denemelisiniz.