Turbo Racing League

Turbo Racing League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Racing League, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça farklı bir yarış oyunudur.

Turbo Racing League, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve yarış oyunlarına farklı bir boyut getiren oldukça keyifli ve sürükleyici bir oyundur.

Mükemmel üç boyutlu grafikleri, ses efektleri ve oyun içi müzikleriyle sizi kendisine bağlayacak olan oyun, kullanıcılara sunduğu farklı oyun modlarıyla da fark yaratmayı başarıyor.

Oyunu diğer yarış oyunlarından ayıran en büyük özelliğiyse, oyun içerisinde arabalarla değil de jet motorlu salyangozlarla yarışıyor olmanız.

Yarışçılarınızı istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz oyunda, bu iş için neredeyse 100'den fazla farklı varyasyon yer almakta. Ayrıca isterseniz yarışçılarınızın üzerinde yer alan jet motorlarını da kazandığınız yarışlarda elde edeceğiniz gelirle güçlendirebilirsiniz.

Farklı yarış pistlerinde yarışacağınız ve yarışlar sırasında yer yer akrobatik hareketlerde yapacağınız salyangozlarınızla son sürat bir yarışa başlamaya hazırsanız, Turbo Racing League'i hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR