TV Yayın Akışı

TV Yayın Akışı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TV Yayın Akışı ile mobil cihazlarınız üzerinden televizyonda ne var ne yok öğrenebilirsiniz

TV Yayın Akışı kullanıcılara televizyon programı takip etme işi için oldukça pratik bir çözüm sunan bir canlı yayın bilgileri uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yayın akışı uygulaması olan TV Yayın Akışı sayesinde nerede olursanız olun televizyonda yayınlanan prograların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eskiden televizyon yayın akışını öğrenebilmek için gazeteleri takip ederdik. Teknolojinin gelişmesi ve mobil cihazların daha yetenekli hale gelmesine bağlı olarak artık bu işi akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinden yapabiliyoruz.

TV Yayın Akışı ile kullanıcılar Kanal D, Star TV, Show TV, CNN Türk gibi televizyon kanallarının canlı yayınlarında anlık olarak hangi programların gösterildiğini, bu programların bitmesine ne kadar kaldığını görebiliyorlar. Ayrıca gelecek olan programları ve bu programların başlamasına ne kadar süre kaldığını da görebilmekteyiz. TV Yayın Akışı içerisinde kullanışlı filtreleme seçeneklerine de sahip. Bu filtreleme araçlarını kullanarak eğlence programlarını, filmleri, dizileri, spor programlarını veya haberleri ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.