Twisty Board

Twisty Board
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twisty Board, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz uçan kaykay oyunu.

Twisty Board, minimal görsellere sahip uçan kaykay oyunu olarak iOS platformunda yerini alıyor. Yenilikçi kontrol sistemiyle küçük ekranlı iPhone’da da rahat oynanış sunan kaykay oyununda hem önümüze çıkan tuzakları, hem de peşimizdeki füzeleri atlatmaya çalışıyoruz.

Birbirinden ilginç görünümlü karakterlerin yerine geçtiğimiz oyunda puan toplamak için tek yaptığımız güdümlü füzelerden kaçmak, karşımıza çıkan objelere çarpmamak. Uçan kaykayla her ne kadar ilerlemek oldukça hızlı olsa da en ufak hatamız pahalıya patlayabiliyor. Yer yer süper güçlerimizi kullanarak zaman kazanma şansına sahibiz ancak bizi bir anda hızlandıran güçlendirici sınırlı süreliğine aktif oluyor. Yani fazla güvenmemenizi tavsiye ederim.

Oyunun kontrol sistemi her yaştan oyuncunun oynayabileceği şekilde tasarlanmış. Karakterimiz kendiliğinden ilerlediğinden bize sadece yönlendirmek kalıyor. Bu noktada ekranın sağ ve sol yanını kullanıyoruz. Ancak söz konusu füzelerden kaçmak olduğundan seri olmanız, tereddüt etmemeniz önemli. Odak noktanız karakteriniz olmalı.

YORUMLAR