Twisty Hollow

Twisty Hollow
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Arkadium Games

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Twisty Hollow, iOS cihazlarına çok az bir miktar ücret karşılığı indirip oynayabileceğiniz orijinal ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Pek çok olumlu yorumlar ve ödüller almış olan oyun, marketlerde bulabileceğiniz tüm bulmaca oyunlarından farklı.

Orijinal olduğu kadar eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olan oyun, grafikler, hikaye, tasarım ve oynanış açısından dengeli bir tarz ortaya koyuyor. Espritüel tarzıyla sizi güldürmeyi başarırken, sevimli grafikleri ile gözünüzü ayırmayacağınız aynı zamanda da heyecanına kapılıp zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir oyun diyebilirim.

Oyunda bir restoran işletiyormuşsunuz gibi düşüenbilirsiniz. Fakat benzerlerinin aksine sıkıcı yemek yapma dinamikleri değil, halkalar bulunuyor. Siz de bu halkaları birleştirerek müşterilerin isteklerini karşılıyorsunuz. Örneğin bir kasap, bıçak ve ineği birleştirerek biftek, kasap, bıçak, inek ve bifteği birleştirerek hamburger elde ediyorsunuz. Fakat hızlı ve dikkatli olmalısınız çünkü istekler yanlış olur veya zamanında yetiştiremezseniz müşteriler kızıp fırtınalar yaratmaya başlıyorlar.

Oyunda yüzlerce kombinasyon yapma imkanı ve 50 benzersiz bölüm sizleri bekliyor. Eğer siz de orijinal oyunları seviyor ve alternatif bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Twisty Hollow'u indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR