Twisty Planets

Twisty Planets
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twisty Planets kaliteli bir bulmaca oyunu arayan herkesin göz atması gereken türden bir oyun.

En iyi bulmaca oyunlarını seçecek olsaydık Twisty Planets kesinlikle listedeki yerini hiç zorlanmadan alırdı. iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyun ne yazık ki ücretli olarak sunuluyor. Fakat incelemelerimiz sonucunda vardığımız karar kesinlikle oyunun çok iyi bir noktada durduğu yönünde.

Oyuna ilk girdiğimizde grafikler karşısında adeta büyüleniyoruz. Bir bulmaca oyununda denk gelmesi çok zor kalitede modellemelere yer verilmiş. Buna ek olarak bir de animasyonlardaki akıcılık ve ses efektlerindeki uyum da eklenince karşımıza oynamaya değer bir oyun çıkıyor. Oyundaki temel amacımız kontrol ettiğimiz kutuyu hareketli platformlar üzerine gezdirerek tüm yıldızları toplamak. Bu hiç de kolay olmuyor çünkü bölümler gerçekten zorlu tasarımlara sahip. Aslında bu oyunu iyi oynayabilmek için bir parça geometri bilmek gerekiyor bile diyebiliriz.

Toplamda 60 farklı bölüm sunan Twisty Planters’ta hiçbir bölüm bir öncekinin tekrarı değil. Bu sayede oyunu oynarken sıkılma gibi bir durum söz konusu olmuyor ve daima farklı bulmacalarla karşılaşıyoruz.
Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Twisty Planets bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan kitlelere hitap ediyor.

YORUMLAR