Ultralingua Dictionaries 2.4.1 (ios)

Ultralingua Dictionaries

Ultralingua Dictionaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    78

  • Üretici

    Ultralingua, Inc.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Ultralingua Dictionaries uygulamasıyla kolayca dil çevirilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ultralingua Dictionaries uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve çok dil seçeneğine sahip sözlük uygulamaları arasında yer alıyor ve sade tasarlanmış arayüzü ile kolayca kullanılabiliyor. Lakin onu en değerli kılan nokta kullanım kolaylığı değil, desteklenen dillerdeki en yetkin sözlüklerin dağarcığına sahip olması. Böylece çevirileriniz esnasında en doğru ve kesin sonuçların karşınıza çıkacağından emin olabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde maalesef Türkçe desteği mevcut değil ancak İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Latince, Lehçe, Norveççe ve Esperanto dillerinde sözcük çevirilerini hemen gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretsiz sürümünde sadece sözcük çevirileri yer alıyor ama uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak rakam tercümeleri ve fiil çekimleri araçlarına da erişebilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken iki dili birbiriyle eşleyebiliyor ve tercümelerinizi devamlı olarak o iki dil üzerinden de devam ettirebiliyorsunuz. Kelime aramaları esnasında öneriler sunan ve böylece yanlış yazımlara karşı da önlem alabilmenizi sağlayan Ultralingua Dictionaries, temel sözcük çevirisi ihtiyaçlarında kesinlikle yardımcınız olacaktır.

Kolay okunur arayüzünde fontlarla ilgili ayarlamalar yapmak da mümkün. Aynı zamanda deyimler, argo kelimeler ve bölgesel ağızlar gibi zor bulunur sözcük çevirileri de Ultralingua Dictionaries içerisinde unutulmamış. Yeni ve etkili bir sözlük uygulaması arayanların kesinlikle göz atmaları gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR