Under Fire: Invasion

Under Fire: Invasion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Under Fire: Invasion, uay ve strateji oyunu seven iPhone ve iPad sahipleri için geliştirilen ücretsiz bir iOS oyunu.

Under Fire: Invasion, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği en iyi iOS strateji oyunlarından bir tanesi.

Gelişmiş grafikleri ve bağımlılık yapan oynanışı ile strateji oyunu severlerin kalbinde taht kuran Under Fire: Invasion, kendi uzay koloninizi kurarak galaksiyi keşfetme konusuna dayalı olarak geliştirilen bir oyun.

Tabi siz kendi koloninizi kurup geliştirirken düşmanlarınızda uyumuyor ve onlarda gelişiyor. Zaman zaman size saldıracak olan düşmanlarınıza karşı koloninizi başarılı bir şekilde savunmanız gerekiyor. Ayrıca alacağınız saldırılar dışında sizde düşmanlarınıza saldırabiliyorsunuz. Üstelik bu saldırılarda seçmiş olduğunuz özel kahramanı da kullanarak rakiplerinizi yok etmeniz mümkün.

Sahip olduğunuz uzay kampını sürekli büyütüp geliştirmeniz gereken oyunda sıkılacağınızı hiç düşünmüyorum. Belirli bir süre sonunda bitirebileceğiniz bir oyun olmadığı için Under Fire: Invasion ile uzun süre keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Canlı savaş dinamikleri, kolay kontrol mekanizması, kalitlei grafikleri ve bağımlılık yapan oynanışı ile beğeni kazanan Under Fire: Invasion oyununu denemek isterseniz hemen ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirebilmeniz mümkün.

YORUMLAR