UPAD Lite 2.11 (ios)

UPAD Lite

UPAD Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UPAD Lite ile iPad üzerinde not alma çok daha kolay bir hale geliyor

UPAD Lite eğer bir iPad sahibiyseniz ve not alma ve el yazısı yazma konusunda size yardımcı olacak bir iOS uygulaması arıyorsanız deneyebileceğiniz başarılı bir çözümdür.

UPAD uygulaması oldukça zengin özelliklerle donatılmış bir uygulamadır. UPAD ile el yazısı ile not almanın yanında PDF görüntüleme, PDF düzenleme, PDF oluşturma, notlara resim ekleme ve fotoğraf ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilmektesiniz. UPAD Lite ise UPAD uygulamasını satın almadan önce bu özelliklere göz atmanız ve fikir sahibi olmanız amacıyla üretilmiş bir versiyondur.

UPAD'in size sunduğu özellikler şunlardır:

El Yazısı Yazma:

UPAD yüksek hassasiyet ile rahat bir şekilde el yazısı yazmanızı sağlıyor. Uygulamanın sunduğu retina mürekkep desteği ile yazılarınız daha net, daha detaylı ve daha kaliteli görünmekte. Ayrıca kalem ucunuz rengini ve kalınlığını da ayarlayabilirsiniz. UPAD ile yazı yazdığınız kağıt tipini de değiştirebilirsiniz.

PDF Oluşturma ve DÜzenleme:

UPAD ile PDF dosyalarını açabileceğiniz gibi üzerine açıklamalar, notlar, el yazıları, metin vurgulamaları ve görseller ekleyebilirsiniz.

Düzenleme Seçenekleri:

UPAD ile hata yapmaktan çekinmeyin. Uygulama size içeriklerinizi kopyalama, taşıma ve kesme imkanı sunuyor. Ayrıca sayfaların küçük önizlemelerini görüntüleyebilir ve buradan sayfaları silebilir, yeni sayfa ekleyebilir ve sayfaları taşıyabilirsiniz.

Fotoğraf Ekleme:

UPAD ile oluşturacağınız notlara fotoğraf kütüphanesinden resim eklemeniz de mümkün. Ayrıca iPad'inizin kamerasını kullanarak çekeceiniz fotoğrafları da ekleyebiliyorsunuz. Uygulama size eklediğiniz fotoğrafları döndürme, kesme, yeniden boyutlandırma ve çerçeveye alma imkanı veriyor. Ayrıca notlarınıza işaretler ve kare, daire, çizgi gibi geometrik şekiller ekleyebiliyorsunuz.

UPAD keşfedilmeyi bekleyen daha birçok özelliğe sahip.

YORUMLAR