Vietnam War: Platoons 2018.9.1 (ios)

Vietnam War: Platoons

Vietnam War: Platoons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strateji dolu savaşlarda boy göstereceğiz.

Erepublik Labs imzası ile geliştirilen Vietnam War: Platoons ücretsiz bir strateji oyunudur.

Gerçekçi Vietnam Savaşı teması ile bizlere sürükleyici bir mobil savaş oyunu sunan yapım gerçek oyuncuları da bünyesinde bulunduruyor. 500 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan mobil yapım dünyanın dört bir yanından çeşitli oyunculara sahip.

Oyun içerisinde bize verilen kasabayı geliştirecek, tanklar ve uçaklar geliştirecek ve düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. MMO oyunları arasında yer alan yapım da diğer oyuncular ile ittifaklar kurabilecek ve beraber hareket edebileceğiz.

Oyun içi chat sistemi ile oyuncular ittifak kurdukları arkadaşları ile sohbet edebilir ve beraber karar alabilirler. Oyuncular komutanını yükselterek daha gelişmiş düşmanlar ile boy ölçüşebilirler. Google Play’de 4.1 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan oyun da gerçekçi bir Dünya Haritası yer alıyor. Yapım içerisinde tarafımızı seçecek ve hakimiyet için mücadele edeceğiz.

Vietnam War: Platoons tamamen ücretsiz oynanan bir mobil strateji oyunudur. Oyuncular hemen indirip aksiyon dolu dünyaya giriş yapabilirler.

YORUMLAR