Village Life

Village Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Village Life, ücretsiz olarak sunulan bir köy kurma oyunu.

Village Life, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve uzun soluklu bir oyun. Kendi köyümüzü kurmaya çalıştığımız Village Life'ı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Köy ve şehir kurma oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden Village Life, detaylı grafikleri ve oyuna sevimli bir hava katan modelleme konseptiyle dikkat çekiyor. Her ne kadar çocuklara ve ufak yaştaki oyunseverlere hitap eden bir yapıya sahipmiş gibi görünse de aslında her yaştan oyunsever Village Life'ı oynayabilir.

Oyunda yapmamız gereken şeyler arasında köyümüzde yaşayan herkesin mutlu olmasını ve herkesin iyi bir aileye sahip olmasını sağlamak var. Yani iş ev ve diğer tesisleri kurmakla son bulmuyor.

Elbette köyümüzü dilediğimiz gibi dekore etmekte özgürüz. Bu amaç uğruna kullanabileceğimiz çok sayıda eşya mevcut. Bu süreçte durmadan ilerlememiz ve gelişmemiz gerekiyor. Köyümüze sürekli yeni binalar yaparak daha geniş kitlelere ev sahipliği yapabilecek konuma erişmeye çalışıyoruz. Uzun süre oynayabileceğiniz, kademe kademe ilerleyen bir oyun arıyorsanız Village Life'ı denemelisiniz.

YORUMLAR