Vodafone Yurtdışı Rehberi

Vodafone Yurtdışı Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone Yurtdışı Rehberi ile hattınızı yurt dışına açma, yurt dışı tarifeleri ve paketleri alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Yurtdışı Rehberi, Vodafone hattınızı yurt dışına açmak, yurt dışı tarifeleri ve paketleri inceleyip satın almak, gittiğiniz ülkede gezilecek yerler hakkında bilgi alma gibi yurt dışına çıktığınız vakit ihtiyaç duyacağınız işlemleri kolaylıkla yapabildiğiniz uygulama.

iPhone’unuza ücretsiz indirip internet paketinizden harcamadan kullanabileceğiniz Vodafone Yurtdışı Rehberi uygulaması bireysel abone olarak hattınızla ilgili yurt dışı işlemleri hızlı, basit şekilde yapmanıza imkan tanıyor. Vodafone hattınızı yurt dışı kulanıma açma, size uygun paketleri öğrenme, çağrı merkezine ulaşma, faturasız abone iseniz paketinize TL yükleme işlemlerini telefonunuzdan sorunsuzca yapabiliyorsunuz.

Vodafone Yurtdışı Rehberi uygulamasının sıklıkla yurt dışına çıkanlar için paketlerini kontrol altına almaları, yüksek faturalarla karşılaşmalarını önlemek adına yapılmış gerekli bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR