Voice Changer

Voice Changer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    167

  • Üretici

    Oleg Shmatko

Voice Changer tam tamına 18 farklı ses tipine sahip olan bir ses değiştirme uygulamasıdır.

Çevrenizdekilere ufak şakalar yaparak eğlenceli vakit gerçirmeyi sevenlerdenseniz Voice Changer mutlaka göz atmanız gereken uygulamalar arasında yer almakta. 1,99 TL fiyat etiketiyle makul olarak değerlendirebileceğimiz Voice Changer sayesinde sesinizi değiştirebilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de 18 farklı ses efektine sahip olması. Bu sayede gerçekleştireceğiniz şaka için seçebileceğiniz farklı seçeneklere sahipsiniz. Farklı ses efektlerine ek olarak bir de ton, yankı, frekans ve hız farkını ayarlama seçeneğine sahipsiniz. Bu sayede hali hazırda zaten fazla miktarda bulunan ses efektlerini daha kişisel bir forma sokabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz ses efektlerini galerinize kaydedebilir ve daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Uygulamanın temel işlevi olan ses değiştirmeye ek olarak bir de kişiselleştirilebilir menü tasarımına yer verilmiş.

Kısacası Voice Changer sunduğu kapsamlı içerik ve kişiselleştirilebilir menü tasarımıyla şaka yapmaktan keyif alan kullanıcıları hedef alıyor.

YORUMLAR