VOXPLODE! 2 1.0.1 (ios)

VOXPLODE! 2

VOXPLODE! 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VOXPLODE! 2 mobil cihazlarınızda oynabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

VOXPLODE! 2 içerisinde birçok farklı düşmanla savaşabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu .

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan VOXPLODE! 2' Voxie adlı kahramanlarımızın kabusa dönüşen piknik macerası konu alınıyor. Kahramanlarımız havanın güzel olduğu bir günde piknik yapmaya ıkıyorlar; fakat piknik yapacakları yeri seçerken büyük bir yanlış yaptıklarının farkına varmıyorlar. Mezarlıkta piknik yaptıkları için toprağın altında yatan ölüler dirilerek kahramanlarımıza saldırmaya başlıyorlar. Bu noktadan sonra ise zorlu bir hayatta kalma mücadelesine girişiyorlar. Biz de onlara yardımcı oluyoruz.

VOXPLODE! 2 sabit bir noktada duruyoruz ve silahımızla bize yaklaşan zombileri vurmaya çalışıyoruz. Düşmanlar dalga dalga bize saldırıyorlar ve her dalgada daha güçlü hale geliyorlar. Düşmanları yok ettikçe silahlarımızı geliştirebiliyor ve çeşitli bonuslar satın alarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

VOXPLODE! 2'de farklı dünyaları ziyaret ederek zombiler, palyaçolar ve korsanlar gibi farklı düşmanlarla savaşabilmemiz mümkün. Minecraft benzeri grafiklere sahip VOXPLODE! 2 genel olarak göze hoş görünüyor.

YORUMLAR