Waldo & Friends

Waldo & Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Waldo ve arkadaşlarıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan heyecanlı bir maceraya çıkın!

Waldo & Friends oyunu, iPhone ve iPad kullanıcılarının Waldo’nun inanılmaz maceralarına giriş yapmasına izin veriyor ve içerisindeki oldukça eğlenceli bulmacalar sayesinde oyunun hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum. Ücretsiz olarak sunulan ancak uygulama içi satın alma seçenekleri barındıran oyuna göz atmak isteyebilirsiniz.

Oyuındaki Waldo karakteri oldukça sevimli ve eğlenceli bir şekilde tasarlanmış. Genel olarak grafik ve ses öğelerinin pek çok kullanıcı için yeterli olacağını düşündüğümden bu konuda bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Pek çok farklı ve büyülü ortamda geçen senaryolar ile görevler sayesinde bir an bile heyecanın eksilmemesi oyunun en avantajlı yanları arasında.

Ancak genel olarak aksiyon değil ufak bulmacalar üzerine şekillendirilmiş olması nedeniyle bulmaca oyunlarına daha uygun bir çizgide ilerlemesi, aksiyon arayanları biraz üzebilir. Ancak pek çok sihirli nesneyi bularak ilerlemek istiyorsanız kesinlikle denemeniz lazım.

Oyunu arkadaşlarınızla bir puan sıralamasında yarışarak oynayabiliyor ve bu sayede onların puanını geçerek ilk sıraya yerleşmeye çalışıyorsunuz. Bazı bölümlerde Waldo’nun kendisini bulmanız, bazı bölümlerde de diğer gizli nesnelere erişmeniz gerekiyor. Ancak günlük olarak verilen bonus görevler sayesinde daha fazla puan kazanarak üstünlüğünüzü arttırmak da mümkün.

Waldo & Friends’in en büyük dezavantajı maalesef biraz fazla bir boyuta sahip olması ve bunun yanında açılışının da özellikle eski cihazlarda çok uzun sürebilmesi. Ancak açtıktan sonra herhangi bir sorun yaşamadan hemen Waldo’nun maceralarına atılabilirsiniz!

YORUMLAR