War Friends 1.0.6 (ios)

War Friends

War Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    82

  • Üretici

    Chillingo

War Friends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

War Friends heyecanlı online savaşlara katılmak isterseniz size boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirme imkanı verecek bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan War Friends'de toprakları istila edilen ülkesini kurtarmaya çalışan kahramanların yerine geçiyoruz. Silahlarımızı kuşanarak düşmanlarımızı takım tabanlı savaşlarda öağlup etmeye çalıştığımız oyunda birçok farklı silah seçeneğine de sahibiz. Dilerseniz makinalı tüfekleri, dilerseniz tabancaları ya da pompalı tüfekleri kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bazuka gibi yüksek yıkım gücüne sahip silahlar da oyunda yer almakta.

War Friends'de oyun boyunca farklı askerleri ve savaş kartlarını toplayabiliyoruz. Bu asker ve savaş kartları bize düşmanlarımızla çarpışırken belli avantajlar kazandırabiliyorlar. Oyunu takım tabanlı savaşlar yaparken arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz gibi teke tek karşılaşmalar yapabilir ve diğer oyunculara karşı yeterneklerinizi sınayabilirsiniz.

War Friends siper arkasına saklanma ve ateş etme temeline dayalı bir aksiyon oyunu. Oyun grafik kalitesi açısından ortalama bir seviyede.

YORUMLAR