Warhammer 40,000: Space Wolf 1.0.2 (ios)

Warhammer 40,000: Space Wolf

Warhammer 40,000: Space Wolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warhammer 40,000: Space Wolf tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir sıra tabanlı strateji oyunudur.

Warhammer 40,000: Space Wolf hem iPhone hem de iPad cihazları üzerinde oynanabilen kaliteli bir strateji olarak dikkatlerimizi çekiyor. Özellikle sıra tabanlı oyunlar oynamaktan keyif alanların bu seçeneği mutlaka değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Öncelikle Warhammer 40,000: Space Wolf’a girdiğimiz andan itibaren oyunun benzersiz atmosferine hayran kalıyoruz. Bir PC veya konsol kalitesinde olmasa da mobil oyunlar arasında en iyi grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun benzersiz atmsoferinde grafiklerin olduğu kadar oyun içeriğinin de etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Oyundaki öncelikli amacımız kendi savaş takımımızı kurmak ve özel olarak geliştirdiğimiz taktiklerle rakipleri yenmek. Bunun için savaş öncesinde kendimize bir kahraman seçiyoruz ve göreve atılıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var; seçeceğimiz karakterin geliştirdiğimiz stratejilere uyum sağlaması. Elimizde seçebileceğimiz üç farklı kahraman mevcut ve bunların her biri farklı özelliklere sahip.

Genel olarak Warhammer 40,000: Space Wolf mobil cihazlar için tercih edebileceğiniz sayılı oyunlardan bir tanesi ve en önemlisi de ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR