Warlords RTS: Strategy Game 1.010 (ios)

Warlords RTS: Strategy Game

Warlords RTS: Strategy Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warlords RTS: Strategy Game, Android ve iOS kullanıcıları tarafından oynanabilen oldukça güzel ve eğlenceli bir strateji oyunudur.

Warlords RTS: Strategy Game, hem Android hemde iOS platformları için geliştirilen ücretsiz bir strateji oyunudur. Sizi Aldfarne adında fantastik bir dünyaya davet eden oyunu oynarken oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda yapmanız gereken ordunuzu ve savaş liderinizi güçlendirmek. Bunu yapabilmek için büyülü eşyalara ihtiyacınız var. Ordunuzu yöneten bir lider olarak, ordunuzu doğru bir şekilde yöneterek zaferler kazanmalısınız. Farklı zorluk seviyelerinde oynayacağınız oyunda, yeteneklerinize güveniyorsanız daha zor seviyelerde oynayabilirsiniz.

Ölümcül canavarlarla karşılaşacağınızdan dolayı ordunuzu iyi eğitmeli ve silahlandırmalısınız. Ordunuzda bulunan tüm askerler ve ünitelerin farklı yetenekleri bulunuyor. Bu yüzden tercihlerinizi iyi yapmalı ve sahip olduğunuz yetenekleri iyi doğru olarak kullanmalısınız.

Oyun ücretsiz olmasına rağmen, uygulama içerisinden oynamak için gerekli olmayan eşyalar ve özellikler satın alabiliyorsunuz. Fakat oyunu zor seviyelerde oynamak istiyorsanız bu eşya ve özellikler size oldukça yardımcı olacaktır. Genel olarak oldukça harika bir oyun olan Warlords RTS, strateji oyunlarını sevenler için iyi bir alternatif. Strateji oyunlarını seviyorsanız Warlords RTS oyununu iPhone ve iPad'leriniz ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR