Weather Live Free 3.0 (ios)

Weather Live Free

3.0
Weather Live Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weather Live Free, iOS kullanıcılarının cihazlarını kullanarak detaylı hava durumu bilgilerine ulaşabileceği yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Weather Live Free, iPhone, iPad ve iPod Touch'larınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir hava durumu uygulamasıdır. Uygulama ile günlük hava durumlarını modern ve kendini özgü stili ile görüntüleyebilirsiniz.

AppStore üzerinde bir çok hava durumu uygulaması olmasına rağmen Weather Live Free bir adım öne çıkarak rakiplerine göre daha ön planda durmaktadır. Kendine özgü stili ve modern bir çizgisi bulunan uygulama güncel hava durumu bilgilerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca uygulama kullanıcılarına hava durumu tahminlerini göstererek detaylı bilgiler almalarını sağlıyor.

Uygulama üzerinde birden fazla bölgeyi ekleyerek bu bölgelere ait hava durumları hakkında güncel bilgiler alabilirsiniz. Bunun dışında saatlik veya haftalık hava durumu tahminlerine de uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Balığa çıkacaksanız veya arkadaşınızı ziyaret edeceksiniz fakat hava durumu hakkında bilginiz yoksa uygulama üzerinden hızlı ve kolayca hava durumu tahminlerini öğrenebilir ve ona göre hazırlık yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden gerekli ayarları yaparak belirli durumlarda uygulamanın size bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz.

Rüzgar yönleri, nem oranları, sis durumu ve güneşin batışı ve doğuşu gibi bilgilerin de yer aldığı uygulama hava durumu uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm fonksiyonlara sahiptir. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir hava durumu uygulaması arıyorsanız, Weather Live Free uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR