Effing Weather

Effing Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • DOSYA BOYUTU 16.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kevin Blakeley

Effing Weather tamamen ücretsiz olarak sunulan ve mizahi yönüyle dikkat çeken bir hava durumu uygulamasıdır.

Effing Weather ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir hava durumu uygulamasıdır. Uygulama marketlerde sunulan diğer hava durumu uygulamalarının tersine, Effing Weather hava durumu bilgilerini daha eğlenceli bir yoldan iletmeyi tercih ediyor.

Amacınız sadece hava durumunu takip etmek ise Effing Weather’dan başka alternatiflere göz atmanız yerinde olacaktır. Fakat işi biraz daha mizahi ve etkişim içeren bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız Effing Weather’ı denemenizi tavsiye ediyorum.

Fahrenayt ve Celcius ölçü birimleri arasında geçiş şansı sunan Effing Weather’da renkli ve sade bir arayüz kullanılmış. Anlık hava durumu bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz uygulamada bu değerler kuru kuru verilmiyor; esprili bir dille kullanıcılara sunuluyor. Effing Weather’da üç günlük hava durumu bilgisi sunulmakta.

Uygulamanın arkaplanı anlık hava durumu bilgilerine göre renk değiştirmekte. Soğuksa mavi, sıcaksa kırmızı tonlarına yer veriliyor. Buna ek olarak keyfinize göre arkaplan resmi de ekleme şansına sahipsiniz.