Wedding Escape 1.0.1 (ios)

Wedding Escape

Wedding Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Rafael Lima

Wedding Escape, iOS cihazlar için üretilmiş eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunu.

Wedding Escape, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanabileceğimiz sıradışı bir bulmaca oyunu olarak dikkatlerimizi çekti.

Oyunda evliliğin eşiğinde olan fakat her nedense evlenmekten vazgeçen bir damat adayının, evlenmekte kaçma yolunda verdiği mücadelede ona yardım etmeye çalışıyoruz. Bunun için yapmamız gereken şey aynı objeleri eşleştirmek ve yok olmalarını sağlamak. Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü oyun esnasında dikkat etmemiz gereken birçok kural var. Bunlardan en zorlayıcı olan sınırlı hamleler. Taşları eşleştirebilmek için belirli sayıda hamle yapabiliyoruz.

Bahsini ettiğimiz renkli objelerin yerlerini değiştirebilmek için parmaklarımızı ekranda hareket ettirmemiz yeterli oluyor. Daha önce Candy Crush veya bu kategoride yer alan diğer oyunları oynadıysanız Wedding Escape'e de kısa sürede alışabilirsiniz.

Oyunda 60 farklı karakter mevcut fakat bunlar sergilediğimiz performansa ve ilerleyişimize göre zamanla açılıyorlar. Karakterleri açmak ayrı bir keyif unsuru ve oyunu daha uzun süre boyunca oynamamızı sağlıyorlar.

Kaliteli grafikleri, ilginç hikaye yapısı ve oyuncuları eğlendiren atmosferi ile Wedding Escape mutlaka denenmesi gereken eşleştirme oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR