What The Frog

What The Frog
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What The Frog, ilginç ve orijinal kontrol mekanizmasıyla öne çıkan eğlenceli bir oyun.

What The Frog, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç ve orijinal bir oyun. Bugüne kadar görmediğimiz bir yapı üzerine kurulu olan What The Frog'da cihazımıza dokunmadan oyun oynuyoruz. Kulağa son derece ilginç geliyor değil mi?

Oyunda What isimli bir kurbağayı kontrol ediyoruz. Fakat bu kurbağayı kontrol etmek için herhangi bir buton yok. Butonlar yerine cihazımızı masamıza koyuyor ve hemen yanına parmaklarımızla vurarak titreşimler yaratıyoruz.

Oyunu orijinal kılan detay bu olsa da yapımcı ekrana dokunarak da kontrol edebilmemize olanak sağlan bir mekanizmaya yer vermiş. Fakat bu çok klasik ve oyunu orijinal olduğu noktadan uzaklaştırıyor. Bu yüzden biz masaya dokunarak oynama taraftarıyız. Fakat etrafınızda masa yoksa, ekrana vurarak da oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı görevlerle zenginleştirilmiş oyun yapısı sayesinde uzun saatler oynasak bile sıkılmıyoruz.

What The Frog'da retro atmosfer oluşturan bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Eski oyunları anımsatan bu yapı oyuna bambaşka bir hava katıyor. Açıkçası minimal yapısı ve orijinal özellikleriyle What The Frog bir hayli hoşumuza gitti. Siz de beceriye dayalı, eğlenceli ve benzersiz bir oyun arayışındaysanız What The Frog beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.