Wild Beyond 1.85.2 (ios)

Wild Beyond

Wild Beyond
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yüksek tempolu PvP çarpışmalara giriyoruz.

Wild Beyond, iPhone/iPad cihazlarda oynanabilen gelecek temalı online strateji oyunu. RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) ve CCG (Kart Koleksiyonu Oyunu) türünü sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Grafikler ve animasyonlar kaliteli, savaşlar tempolu, hikaye geri planda, ücretsiz indirilebilir ve de ufak boyutlu!

iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren gerçek zamanlı strateji oyununda karakter kartlarından güçlü bir deste oluşturup üç dakikalık PvP çarpışmalara giriyorsunuz.

Robot kollu kadın, robot samuray, zırhlı paralı asker olmak üzere üç grup var. Farklı dövüş stillerine sahip üç eşsiz gruptan birim ve kumandanlar toplayıp düşmanın karşısına çıkıyorsunuz. Üç dakika gibi oldukça kısa bir sürede düşmanı toprağa gömmeniz gerekiyor. Karakterler kart formunda. Kartları oyun alanına sürerek savaşmalarını izliyorsunuz. Savaşın sürmesi için gereken enerjiyi de güç santralleriyle sağlıyorsunuz. Yeterli sayıda kahraman, iyi bir stratejiyle düşmanı üç dakikadan da kısa sürede yenmeniz mümkün. Unutmadan, oyunda enerji dolması gibi zevki kaçıran engeller yok. İstediğiniz vakit savaşa girebiliyorsunuz.

YORUMLAR