Wild West Pinball 3.10.1 (ios)

Wild West Pinball

Wild West Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild West Pinball, vahşi batı temalı bir pinball oyunu olarak öne çıkıyor.

Wild West Pinball, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu. Vahşi batı temasına yer veren bu oyun diğer pinball oyunlarından çok da farklı değil fakat eğlence dozu yüksek olduğu ve ilginç bir temaya yer verdiği için denemeye kesinlikle değer.

Oyunun oynanışı ve kontrolleri dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış. Gelişmiş üç boyutlu görseller ve hareketli kamera açıları topun nereye gittiğini kolayca takip edebilmemizi sağlıyor. Her ne kadar akıllı telefonlarda uyumlu olsa da bu oyunu özellikle tabletlerde oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Pinball oyunlarında görmeyi istediğimiz gibi masa tasarımları son derece canlı renkler ve yüksek kaliteli modellemelerle tasarlanmış. Oyunu tek oynayabileceğimiz gibi arkadaşlarımızla bir araya gelerek de oynama şansına sahibiz. Eğer o an oyuna devam edemeyecek durumdaysanız save özelliğinden faydalanarak aşamanızı kaydedebilir ve daha sonra devam edebilirsiniz.

Wild West Pinball'un ilgi çeken yanları arasında ses efektleri ve müzikler de bulunuyor. Oyun esnasında çalan müzikler ve topun sekme evrelerinde çıkan ses efektleri oyunu gerçekçi kılıyor.

Pinball oyunlarına merakınız varsa, Wild West Pinball'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.