Wild Wild West 2.0.1 (ios)

Wild Wild West

Wild Wild West
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Wild West, hızlı refşekslerimizle rakiplerimizi yenmeye çalıştığımız bir düello oyunu.

Wild Wild Westaksiyona dayalı bir oyun arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda Vahşi Batı'nın acımasız kovboy düellolarına konuk oluyor ve rakiplerimizi teker teker saf dışı bırakmaya uğraşıyoruz.

Oyunda kasabaya saldıran serserileri durdurmaya çalışan bir kovboyun kontorlünü ele alıyoruz. Sonsuz bir oyun yapısına sahip olan Wild Wild West'te karşımıza sürekli olarak birileri çıkıyor ve bize meydan okuyor. Bu durumda envai çeşit silahtan birisini seçip onlara karşı koyuyoruz. Oyunda birçok oyunseverin gönlünü fethedecek miktarda silah mevcut. Tabancalar, bıçaklar ve hatta savaş atı dahi kullanabileceğimiz savaş ekipmanları arasında yer alıyor.

Oyunda toplamda iki farklı mod var fakat bunlardan bir tanesi açık değil. Kampanya modunu bitirdikten sonra hayatta kalma modu açılıyor. Kampanya modunda birbirindne farklı görevleri yerine getirmemiz bekleniyor. Hayatta kalma modu ise adından da anlaşılabileceği gibi hayatta kalma üzerine kurulu. Bu modda yüksek sayılarda gelen düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Retro grafikler ve bu grafik modellemesiyle tamamen uyum içerisinde ilerleyen bir müzik albümüne sahip olan Wild Wild West, aksiyona dayalı retro bir oyun arayanların değerlendirmesi gereken bir seçenek.