wiMAN Free WiFi

wiMAN Free WiFi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

wiMAN Free WiFi uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca çevrenizdeki WiFi şifrelerini bulabilirsiniz.

wiMAN Free WiFi uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının çevrelerinde yer alan kablosuz internet ağlarını keşfetmelerini ve onlara bağlanabilmelerini sağlayan bir WiFi şifre bulma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Fakat uygulamanın yasadışı bir şekilde kablosuz ağların şifrelerini kırdığını düşünmeyin, zira kullandığınızda karşınıza çıkan ağ ve şifreler kafe, otel gibi topluma açık olan mekanların internet şifreleri oluyorlar yahut gönüllü wiMAN Free WiFi kullanıcılarının kendi şifreleri olarak karşımıza çıkıyorlar.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda bir harita üzerinde çevrenizde bulunan kablosuz ağları hemen keşfetmeye başlayabiliyor ve dilerseniz ağların bulunduğu konuma giderek direkt bağlantı kurabiliyorsunuz. Varolan bu haritayı offline olarak da kullanabildiğiniz için uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken size en yakın konumu bulmaktan ibaret.

Harita kullanmayı istemeyenler liste halinde de nerelerde ücretsiz kablosuz ağlara erişebileceklerini görebiliyorlar. Hatta yakınlarda bulunan ağlara otomatik bağlanma seçeneğini aktif ederseniz ağ aramanıza bile gerek kalmıyor ve telefonunuz çevredeki WiFi bağlantılarına kendi kendine bağlanmaya başlıyor.

Varolan ağlardaki kullanıcılara dair genel istatistikler de barındıran uygulama, bunun yanında ağ üzerinde hız testleri yaparak sizi memnun etmeyecek ağlardan uzak kalmanıza da yardımcı oluyor. Dolayısıyla genel olarak kullanıcıların en rahat şekilde ücretsiz olarak çevrelerindeki internet ağlarına bağlanmaları için gereken her şeyi sunabildiğini söyleyebilirim.

Özellikle gezginler ve sık sık dışarıda vakit geçirenler wiMAN Free WiFi uygulamasını es geçmesinler derim.

YORUMLAR