Wingy Pop 1.0.4 (ios)

Wingy Pop

Wingy Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wingy Pop, iPad ve iPhone'larınızda oynayabileceğiniz etkileyici ve zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Wingy Pop, daha önce oynadığınız beceri oyunlarının en zevklisi olmaya aday bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bir hayli zevkli sahneleri ve zorlu bölümleriyle dikkat çeken oyunda reflekslerinizi göstermeye çalışıyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu olan Wingy Pop, reflekslerinizi sonuna kadar zorlayabileceğiniz bir oyundur. Rengarenk bir dünyada geçen oyunda platformlar arasında zıplıyor ve altınlar topluyorsunuz. Farklı düşmanların da yer aldığı oyunda hoş bir deneyim yaşıyorsunuz. Birbirinden farklı karakterlerin ve dünyaların yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Dikkat gerektiren bir kurguya sahip olan oyunda onlarca bölüm yer alıyor. Bir takım özel güçleri de kullanabileceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz.

Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Wingy Pop, can sıkıntınızı söküp alabilecek tarzda bir oyun diyebilirim. Eğer zevkli ve eğlenceli bir oyun arayışındaysanız Wingy Pop tam size göre. Wingy Pop'u ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR