Winter Fugitives

Winter Fugitives
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Fugitives, gizliliğe dayalı sürükleyici bir kaçış oyunu.

Winter Fugitives, gizlilik ve strateji oyunu öğelerini bol miktarda içeren bir seçenek ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız izole edilmiş bir hapihaneden kaçmaya çalışan karaktere yardım etmek.

Dağların arasında konuşlandırımış olan bu hapishaneden kaçabilmek için öncelikle çok sessiz, dikkatli ve kurnaz olmamız gerekiyor. Etrafımızda kaçmamızı engellemek için nöbet tutan gardiyanlar ve doğal engeller mevcut.

Oyunda karşımıza çıkan gardiyanlara rüşvet teklif ederek ilerleme şansımız da var fakat bu tarz bir duruma mahal vermeden, onlara hiç görünmeden ilerlemek çok daha kesin bir çözüm. Zaten hiç paramız olmadığı için rüşveti ancak yerde bulduğumuz paralarla karşılayabiliyoruz. Bunu da dilediğimiz gibi yapma lüksümüz yok.

Oyundaki serüvenimiz esnasında birkaç arkadaşımızı daha kurtarma şansına sahip oluyoruz. Elbette bunu yapmak zorunda değiliz fakat alacağımız puanı bu şekilde artırabiliyoruz. Eğer gizlilik ve strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Winter Fugitives sizleri memnun edecektir.

YORUMLAR