Winter Walk 2.2 (ios)

Winter Walk

2.2
Winter Walk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Winter Walk, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Bu oyunda aksiyon dolu koşma oyunlarının aksine sakin, huzur dolu ve yavaş bir yürüyüşe çıkabiliyorsunuz.

Winter Walk adından da anlaşılabileceği üzere kışın ve karın ortasında yürümeye çalışan bir İngiliz Beyefendisinin macerasını anlatıyor. Yürümeye devam ettikçe size hikayesini de anlatan bu beyefendiye yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.

Yapmanız gereken şey ise rüzgar estiğinde şapkasını tutarak uçmasına engel olmak. Bunun içinse yalnızca ekrana dokunmanız yetiyor. Eğlenceli olmasına rağmen bazı ek elementler olsa çok daha iyi olabilirmiş zira bu haliyle bir süre sonra aynı şeyi yapmaktan sıkılıyorsunuz.

Oyunun en önemli özelliği kendine özgü mizah anlayışı diyebilirim. Özellikle karakterin konuşması, şapkasının uçtuğu andaki kısa ara sahne sizi güldürmeyi başarıyor. Fakat bir süre sonra bu yeterli gelmeyebiliyor.

Karda ve rüzgarda yürüme becerilerinizi test edebildiğiniz bu oyuna farklı bir kaç element eklenirse çok daha eğlenceli olabileceğini düşünüyorum. Bununla birlikte eğlenceli anlatımı sizi kendine çekebilir, bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR