Word Search Survival 6.0 (ios)

Word Search Survival

6.0
Word Search Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Search Survival, iPhone ve iPad sahiplerinin keyifli bir şekilde oynayabileceği ve 8 farklı dil desteğine sahip ücretsiz bir kelime arama oyunudur.

Word Search Survival, gazetelerin bulmaca ekleri üzerinde en sevdiğimiz bulmacalardan biri olan kelime arama oyununu iOS cihazlarımız üzerinden oynamamızı sağlayan eğlenceli ve yararlı bir uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile 8 farklı dil seçeneğinden birini seçerek hemen kelimeleri oynamaya başlayabilirsiniz.

İngilizce pratikler yaparak yeni kelimeler öğrenmek için oyunu İngilizce dilinde oynayabilirsiniz. Oyun alanı içerisinde yatay, dikey ve çapraz olarak yerleştirilen kelimeleri bulmaya çalışmalısınız.

Kategori ve zaman karşı olarak 2 farklı modu bulunan oyunun zaman karşı modunda bulduğunuz her kelime için 5 saniye ekstra süre kazanıyorsunuz. Ayrıca tamamlayacağınız her bölüm için de 5 saniye kazanmaktasınız. Kategori bölümü ise adından da anlaşılacağı üzere, seçeceğiniz bir kategori ile ilgili kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bu sayede farklı ve sizin için anlam ifade etmeyen kelimeleri aramak yerine ilgi duyduğunuz alanlardan gelecek kelimeleri oyun alanında arayabilirsiniz.

Game Center desteği bulunan oyunda yüksek puanlara erişerek hem birinciliğe uzanabilir hem de arkadaşlarınızı sıralamada geçerek onlara hava atabilirsiniz. Kelime oyunları oynamayı sevenler için iyi bir alternatif olacak olan oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR