Words MishMash 1.0.2 (ios)

Words MishMash

Words MishMash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Words MishMash iPhone ve iPad için bir kelime bulma oyunudur.

iPhone ve iPad'inizdeki oyunların yanında bulundurmak isteyeceğiniz bir klasik kelime oyunu Words MishMash. Bulmaca meraklılarının zaten aşina olduğu oyunun telmeli gizli kelimeleri bulmaktan oluşuyor. Bu uygulamadaki güzellik ise bunu iki zorluk derecesi ve süre kısıtıyla zenginleştirmiş olması. Oyunun başında zor seviye kilitli olduğundan kolay seviyeyle başlıyorsunuz. Size verilen süre içinde 8 satıra 8 sütun olarak oşturulan 64 hücreli kafesin içindeki karışık harflerin arasından kelimeleri bulup çıkarmanız gerekiyor.

Oyun İngilizce kelimelerle oynandığı için en azından orta düzeyde kelime bilginizin olması sizi rahatlatacaktır. Yoksa da bu oyunla kelime dağarcığınızı genişletme ve unuttuğunuz kelimeleri hatırlama şansı buluyorsunuz. Yine de zor geldiyse ipucu hakkınızı kullanarak başlangıçta üç kelimenin baş harflerini alma lüksüne sahipsiniz.

Daha eğlenceli bir arayüzü olabilirdi diye düşündürse de klasik çizgilerle hoş görünen ve kullanımı kolay tasarlanan oyun can sıkıntınızı gidermek adına indirip bir köşede bulundurabileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR