World at Arms 1.0.1 (ios)
World at Arms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    982

  • Üretici

    Gameloft

iOS için geliştirilen ve strateji tabanlı bir oyun olan World at Arms yapımı, dünyanın her tarafından oyuncuya ev sahipliği yapıyor. İster savaşın isterseniz beraber olup, dünyaya karşı gelin.

Gameloft tarafından geliştirilen bir strateji oyunu olan World at Arms yapımı Amerika Birleşik Devletleri’nin saldırı altına alınmasını ve bizim onu kurtarmamızı konu alıyor. Hem düşmanlara karşı savaşmak hem de devleti yeniden yapılandırmak zorunda olduğumuz oyunda, dünyanın her tarafından oyuncu ile karşılaşabiliyoruz. Bu oyuncular ile ister düşman olup savaşabilir isterseniz ittifak kurup daha hızlı ve büyük bir devlet kurabilirsiniz.

World at Arms oyununda devleti kurtarmak için savaşırken havada ve karada karışık olarak çatışma sağlanabiliyor. Savaşın yanında sosyal, kültürel ve ekonomik yönün de sizin elinizde bulunduğu oyunda, gerekli bütçeyi ayarlayamazsanız yenilgi sizi bekliyor. Oyunda ilerlemek ve galibiyet elde etmek için yapmanız gereken 75 görev bulunuyor. Oyun içerisinde görev yaparken veya savaşırken sosyal ağlar üzerinden arkadaşınız ile iletişim kurabiliyor ve gerekli araç gereçleri ödünç alabiliyorsunuz.

Oyun sisteminin ve gidişatının gayet iyi olduğu World at Arms oyununda, grafikler ve yapı animasyonları yüksek seviyede güzel. Savaş esnasında oluşan aksiyonunu, kontrol paneli ile idare edilmesi beklenmedik derecede kolay uygulanmış. Oyunun başlamadan önce güncelleme yapması ise sinir bozucu bir durumken, oyunun ücretsiz olması tüm eksileri götürüyor.

YORUMLAR