World of Conquerors

World of Conquerors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Conquerors, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve heyecanlı bir MMO Strateji oyunu.

World of Conquerors, strateji oyunu severlerin iPhone ve iPad'leri üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceği gelişmiş, eğlenceli ve başarılı bir iOS MMO strateji oyunu.

Kendi krallığınızı kurarak sürekli genişletmeye çalışacağınız oyunda, genişletmek dışında gelişmeniz de gerekiyor. Bunun için de hem sahip olduğunuz askerleri hem de binaları daha da güçlü yapabilmek için yükseltmelisiniz.

Oyundaki savaş sistemi tamamen yenilenerek çok daha başarılı bir hale getirilmiş. Oyundaki savaşma amacınız ise zafer ile birlikte altın elde etmek. Online olarak binlerce kişi ile oynayacağınız oyunda süre geçtikte yükseliyor ve gittikçe güçleniyorsunuz. Farklı seviyedeki askerlerin kilitlerini açarak daha da tehlikeli ve güçlü ordu sahini olabilmek için bir müddet beklemeniz gerekiyor.

Oyun içerisinde dilerseniz birlik kurabiliyor ya da kurulu olan birliklere katılabiliyorsunuz. Böylece diğer birlik arkadaşlarınız ile birlikte daha da güçlü bir krallığın sahibi oluyorsunuz.

Ufak ufak kendi krallığınızı baştan sona inşa edeceğiniz oyunda savaşlar dışında fazla bir aksiyon yok fakat zaten strateji oyunları altında olduğu için bu tür beklenti içerisinde de girmemek gerekiyor.

Online ve strateji oyunlarını seviyorsanız, World of Conquerors gibi bir MMO strateji oyununu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynarken çok fazla keyif alabilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.