World of Derby

World of Derby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Derby mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

World of Derby bize alışılmış yarış oyunları kalıbının bir hayli dışında ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun tecrübesi sunan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan World of Derby daha ziyade bir araba parçalama oyunu olarak tanımlanabilir. World of Derby'de arabamızı seçerek rakiplerimizi geçip en hızlı şekilde bitiş çizgisini geçmek yerine arenalara çıkıyoruz ve aracımızı diğer araçlarla çarpıştırıyoruz. Bu arena karşılaşmalarında temel amacımız ise rakiplerimizin araçlarını çalışmaz hale getirerek aracımızla arenada tek hayatta kalan araç olmak.

World of Derby'nin oynanışı bize 90'lı yılların klasik DOS oyunu Destruction Derby'i hatırlatıyor. Oyunda yapmamız gereken şey bir yandan bize çarpmaya çalışan rakip arabalarından kaçmak, diğer yandan da yüksek hızda diğer araçlara çarpmak. Farklı hava şartları ve farklı arenaların yer alıdğı oyunun fizik motoru iyi bir iş çıkarıyor. Oyun grafiklerinin de tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

World of Derby içinde 4 farklı oyun modu, farklı araç seçenekleri ve araçları geliştirebilme imkanı yer almakta.

YORUMLAR