World of Warriors: Duel 1.1.0 (ios)

World of Warriors: Duel

World of Warriors: Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Warriors: Duel refleksleri test eden bir dövüş oyunudur

World of Warriors: Duel eğer reflekslerinize güveniyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan World of Warriors: Duel'de tarihi kahramanların savaşına tanık oluyoruz. Vikingler, Ninjalar ve Romalılar gibi farklı medeniyetleri temsil eden kahramanlar savaş alanında en hızlı olanın kim olduğunu belirlemek için arenaya çıkıyorlar. Bu arenalarda her dövüşçü bir sütunun üzerinde duruyor. Maç başladığında rakibine ilk kılıç savuran ve onu sütunundan düşüren dövüşçü maçı kazanıyor.

World of Warriors: Duel'de hamlemizi yapmak için hakemi beklememiz gerekli. Hakem her maçın başında 3'ten geriye doğru sayıyor. Fight diye bağırdığında sesi duyar duymaz ekrana dokunmamız ve kılıcımızı savurmamız gerekiyor. Fight komutuna ne kadar hızlı tepki verirsek o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Eğer erken ekrana dokunursak hamlemiz geçersiz saylıyor ve maçı kaybediyoruz. Geç bastığımızda ise düşmanımız bize ilk vuruşu yapıyor. Hakemin her seferinde farklı zamanlarda Fight diye bağırmasından ötürü bir kulağımızın sürekli oyunda olması gerekiyor.

World of Warriors: Duel güzel grafiklere sahip olan, içerisinde birçok farklı kahraman bulabileceğiniz bir mobil dövüş oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR