World War Rising (ios)

World War Rising

World War Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askeri üssümüzü kurup düşmanı haritadan siliyoruz!

World War Rising, şehir inşa etme ve askeri savaş - strateji oyunlarından keyif alıyorsanız oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir yapım. Türkçe dil desteğiyle gelen, yüksek kalitede detaylı mükemmel grafikler sunan MMORPG oyununda yüksek teknolojilerle dolu askeri üssünüzü kurup düşman üslerine giriyorsunuz. Stratejik savaşanın kazandığı sürükleyici bir mobil oyun bizlerle. Üstelik ücretsiz ve 140MB boyutunda!

iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren yapımda 1. ve 2. Dünya Savaşı döneminden modern çağa kadar en elit birliklerin yanı sıra kara ve hava araçlarından oluşan süper güçlü bir orduyu komuta ediyorsunuz. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyla savaşıyorsunuz. Haritada tek ilerleyebildiğiniz gibi ittifaklar da kurabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteğiyle zevkli oynanış sunan askeri devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununda zorluk kademeli olarak yükseliyor. Başlangıçta üssünüzü nasıl kuracağınızı öğreniyor, birimleri nasıl yöneteceğinizi, nasıl savaşacağınızı görüyorsunuz. Üssünüzü tam manasıyla kurduğunuzda savaş başlıyor!

YORUMLAR