WoW Legion Companion 1.0.0 (ios)

WoW Legion Companion

WoW Legion Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WoW Legion Companion mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz WoW yardımcı uygulamasıdır

WoW Legion Companion eğer World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Legion'ı oynuyorsanız ve oyundaki Class Hall görevlerini takip etmekte güçlük yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu resmi World of Warcraft: Legion yardımcı uygulaması oyunun başında olmasanız bile Class Hall görevlerinizi denetlemenize imkan veriyor. WoW Legion Companion oyunda olmadığınız zamanda Class Hall'ınızda yer alan görevleri listeliyor, bu görevlere uygulama aracılığıyla seçeceğiniz takipçilerinizi atayabiliyor ve tamamlanıp tamamlanmadıklarını kontrol ederek ödülleri toplayabiliyorsunuz.

WoW Legion Companion, Class Hall'da yer alan geliştirmeleri başlatmanıza da imkan veriyor. Ayrıca şampiyonlarınızın ekipmanlarını değiştirebiliyor, istatistiklerini görebiliyorsunuz.

WoW Legion Companion sadece siz oyunda değilken çalışmakta. Uygulamayı kullanmaya başlarken server seçimi yapıp oyundaki hesap e-postanız ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Sonrasında kahramanlarınız listeleniyor ve seçim yaparak uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

YORUMLAR