WPS Office 4.0.1 (ios)

WPS Office

WPS Office
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    679

  • ÜRETİCİ

    Kingsoft Office Software Corporation Limited

WPS Office uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda Microsoft Office formatlarını açacak ve düzenleyecek bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

WPS Office uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından tüm ofis belgelerine dair işlemleri tamamlamalarına yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda ve oldukça geniş yeteneklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğu özellikleri kolay bir kullanım ve basit yapıyla en iyi şekilde sunmayı başaran uygulama, cihazlarınızdaki en sevdiğiniz uygulamalardan birisi haline gelebilir.

Hem Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgelerini açabilen, düzenleyebilen, yeni belge yaratabilen, hem de diğer TXT ve PDF gibi formatlara da hakim olabilen uygulama, bu sayede mobil bir ofis olarak her zaman cebinizde ya da çantanızda bulunacaktır.

Düzenleme işlemleri sırasında font ayarları, renkler, tablolar, paragraflar, resim düzenleme ve tüm diğer PC işlemlerine olanak tanıması sayesinde bilgisayarınıza ihtiyaç duyacağınız zamanı da oldukça azaltacaktır.

Bulut depolama servisleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, bu sayede Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box gibi diğer servislerde yer alan belgelerinizi açabilmenizi ve direkt olarak bu servislere kaydedebilmenizi sağlıyor. Bu açıdan devamlı olarak online bir yedek tutabilmenizi sağladığını söyleyebilirim.

E-posta ile dosya paylaşımı, kablosuz bağlantı desteği, bluetooth klavye desteği gibi önemli yardımcı öğelere de sahip olan WPS Office, her ofis programına uygun yetenekleri kendi içerisinde sunabiliyor. Ayrıca ZIP dosyalarını açabilmesi sayesinde sıkıştırılmış olan belgelerinizi de görüntülemeniz mümkün.

Eğer mobil cihazlarınız için uygun bir ofis uygulaması arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR