Wrecked Racing

Wrecked Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrecked Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Wrecked Racing klasik yarış konseptinin dışına çıkarak ilginç ve aksiyon dolu bir oyun tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Wrecked Racing'de temel amacımız arabaları patlatmak, havada taklalar atmak ve görkemli çarpışma sahneleri yaratmak. Araba parçalama konsepti üzerine kurulu Wrecked Racing'de farklı yarış pistlerinde maksimum hıza çıkmaya ve yarış sonunda en büyük çarpışmayı yaratmaya çalışıyoruz.

Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan Wrecked Racing'de çarpışmalar sonuncunda aracımızın gövdesinin büküldiğini, metal parçaların havada uçuştuğunu, motorun patladığınız ve aracımızın çarpışmanın etkisiyle hava süzüldüğünü görebiliyoruz. Dilersek bu dramatik sahneleri tekrar oynatarak farklı kameralarla yarattığımız şahesere göz atabiliyoruz. Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek ve görsel olarak tatmin edici bir deneyim yaşatıyor.

Wrecked Racing'de 15 farklı aracı 18 farklı yarış pistinde kullanabilmemiz mümkün. Ayrıca oyun içerisinde farklı oyun modları da yer alıyor.

YORUMLAR