Wrecky Road: Canyon Carnage

Wrecky Road: Canyon Carnage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    Hazard Fax

Wrecky Road: Canyon Carnage mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Wrecky Road: Canyon Carnage içerisinde savalı ve yarışı birleştiren, heyecanlı bir oynanış sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wrecky Road: Canyon Carnage'da bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda temel olarak aksiyon filmlerinde olduğu gibi düşmanlarından kaçan bir kahramanı yönetiyoruz. Amacımız ise düşman araçları bizim aracımızı yok etmeden en uzun süre yol almak. Bu iş için reflekslerimizi konuşturmamız, karşımıza çıkan engellere çarpmamamız ve düşman arabalarını atlatmamız gerekiyor.

Wrecky Road: Canyon Carnage'da karşımıza kayalar, tabelalar ve diğer farklı engeller çıkıyor. Bu engelleri atlatmak için sağa ve sola kayabiliyoruz. Ayrıca yavaşlayarak veya turbo kullanarak düşman araçlarını yanıltabiliyoruz.

Wrecky Road: Canyon Carnage'da yoldaki benzinleri toplayarak yeni araçları açabiliyoruz. Oyunda birçok farklı araç seçeneğine sahibiz.

YORUMLAR