X-War: Clash of Zombies 4.5 (ios)

X-War: Clash of Zombies

4.5
X-War: Clash of Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

X-War: Clash of Clans, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz keyifli bir strateji oyunu.

X-War: Clash of Zombies, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici yapısıyla dikkat çeken bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda bize ayrılan bölgede gelişmeye ve düşmanlarımıza karşı mücadele ederek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak pek de kolay oluyor çünkü karşımızda dişli rakipler bulunuyor. Bu rakipleri yenebilmek için son derece güçlü bir askeri yapıya sahip olmamız gerekiyor.

Güçlü bir askeri yapının anahtarı güçlü bir ekonomiye sahip olmaktır. X-War: Clash of Zombies'de de bize maddi kaynak sağlayan binalar kurarak ekonomik yönden gelişmeye çalışıyoruz. Ekonomimiz güçlendikçe askeri yönden de güçleniyoruz. Zamanla gelişen ve yeni özellikler kazanan birimlerimizi kullanarak düşman üslerine saldırılar düzenliyor ve onların maddi kaynaklarını ele geçirmeye çalışıyoruz. Düşman birliklerini yok ettikçe tecrübe puanımız da artıyor.

Oyunun dikkat çeken noktaları arasında farklı hikayelerden alınmış karakterleri görmemiz. Iron Man, Thor ve hatta Silent Hill'den Piramit Kafa'yı dahi görmek mümkün. Oyunu orijinallikten uzaklaştırsa da bu kosneptin ilginç bir hava kattığını itiraf etmemiz gerekiyor.

Strateji oyunlarından hoşlanan herkesin X-War: Clash of Zombies'i denemesini öneriyorum.

YORUMLAR