Xender 3.0.2 (ios)

Xender

Xender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xender, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz kullanabileceğiniz en hızlı, pratik dosya transferi uygulaması hem de Türkçe.

Xender, iPhone ve iPad’inizle dilediğiniz mobil cihaz ve bilgisayar arasında dosya aktarımı yapabileceğiniz hızlı ve pratik bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe olan dosya transferi uygulamasında WiFi, Bluetooth, AirDrop bağlantılarından hiçbirine ihtiyacınız yok.

iOS tabanlı telefon ve tabletinizdeki fotoğraf, müzik, videoyu kabloyla, sürekli kopan ve yavaş çalışan Bluetooth bağlantısıyla uğraşmadan başka bir telefona veya PC’nize aktarabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Xender’a göz atmanızı öneririm.

Kullanımı basit, hızlı çalışan arayüzle gelen dosya transfer uygulamasında tek dokunuşla mobilden mobile veya mobilden bilgisayara dosya aktarımı yapabileceğiniz özel seçenek bulunuyor. Eğer mobil cihazlar arasında dosya aktaracaksınız iki cihazın yan yana durması yeterli oluyor; bağlantıya ihtiyacınız olmuyor. Mobildeki dosyalarınızı bilgisayara aktarmak için barkodu taratıp web adresine gitmeniz kafi. Bu noktadan sonra mobil cihazınızda ne kadar müzik, video, fotoğraf, uygulama / oyun varsa bilgisayarınıza otomatik olarak aktarılmış oluyor. Web arayüzünde dosyalarınızı görüntülemek için indirmeniz de gerekmiyor; dahili oynatıcı tüm dosya türlerini destekliyor.

Çapraz platform destekli dosya aktarımı uygulamasında grup paylaşım seçeneği de bulunmakta. Bu seçenek arkadaş ortamında tüm gözlerin telefonunuza çevrilme durumunu ortadan kaldırıyor. Hem video hem de fotoğrafı 4 kişiyle aynı anda paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR