Yandex.Anahtar 2.3 (ios)

Yandex.Anahtar

2.3
Yandex.Anahtar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yandex.Anahtar, iki adımlı doğrulama etkin hesaplarınız için tek kullanımlık şifre üreten uygulamalardan biri.

Yandex.Anahtar (Yandex.Key), iki adımlı (iki aşamalı) doğrulama ile koruduğunuz çevrimiçi hesaplarınıza giriş yapmanız için gerekli tek kullanımlık şifreyi üreten uygulamalardan biri.

Sosyal ağ hesaplarınız, e-posta hesaplarınız gibi önem arz eden çevrimiçi hesaplarınıza giriş yaparken gereken güvenlik kodunun sms olarak gelmemesinden veya geç gelmesinden şikayetçi iseniz Yandex.Anahtar tavsiye edebileceğim uygulamalar arasında. iOS cihazınıza (hem iPhone hem iPad'de kullanılabiliyor) ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamayla Yandex servislerine şifreniz yerine uygulamanın ürettiği geçici şifreyle giriş yapabilmenin yanı sıra iki adımlı doğrulama etkin hesaplarınıza – sadece mobil cihazınıza gönderilen kodlarla - sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.

Karekod okutarak ve elle kurulumu (hangi hesabı nasıl ekleyeceğiniz adım adım gösteriliyor) destekleyen Yandex.Anahtar’ı kullanmak için internet bağlantınızın olması da gerekmiyor. Hem hesap ekleme hem de tek kullanımlık şifre üretme çevrimdışı gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR