Yandex.Çeviri 2.12 (ios)

Yandex.Çeviri

Yandex.Çeviri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    193

  • ÜRETİCİ

    Yandex

Yandex.Çeviri mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çeviri uygulamasıdır

Yandex.Çeviri kullanıcılara farklı diller arasında çeviri ve tercüme yapma imkanı veren pratik bir mobil çeviri uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Yandex.Çeviri, arama motoru sektöründe Google'ın en büyük rakipleri arasında olan Yandex'in kullanıcılara sunduğu bir sözcük ve cümle çeviri çözümüdür. Eğer yurtdışına sık seyahat ediyorsanız veya yabancı kaynakları takip ediyorsanız Yandex.Çeviri her zaman elinizin altında bulabileceğiniz bir çeviri aracı olacak.

Yandex.Çeviri ile kullanıcılar dilerlerse tek bir kelimenin anlamını, dilerlerse bir cümlenin anlamını öğrenebiliyorlar. Yandex.Çeviri 40'tan fazla farklı dili destekliyor. Yandex.Çeviri'nin desteklediği diller şunlar:

Azerice, Arnavutça, İngilizce, Arapça, Ermenice, Belarusça, Bulgarca, Boşnakça, Macarca, Vietnamca, Hollandaca, Yunanca, Gürcüce, Danca, İbranice, Endonezce, İzlandaca, İspanyolca, İtalyanca, Katalanca, Çince, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Almance, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Fince, Fransızca, Hırvatça, Çekçe, İsveççe, Estonca

Yandex.Çeviri ile yaptığınız tercümeleri favorilerinniz altına kaydedebiliyorsunuz. Otomatik olarak girdiğiniz metinlerin dilini algılayabilen Yandex.Çeviri'nin eksi yönü ise çalışmak için internete ihtiyaç duyması.

 

YORUMLAR