Yeti on Furry 1.0.0 (ios)

Yeti on Furry

Yeti on Furry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeti on Furry, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici ve stratejik bir kule savunma oyunudur.

Yeti on Furry, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarız üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri eğlenceli ve sürükleyici bir stratejik kule savunma oyunudur.

Himalaya'ların en korkunç yaratıklardan bir tanesi olan Yeti'nin kontrolünü elinize alarak dağın zirvesine tırmanmaya çalışan dağcıları engellemeye çalışacağınız oyun gerçekten oldukça eğlenceli ve komik bir oynanışa sahiptir.

Yeti'nin sahip olduğu özel güçleri ve yetenekleri kullanarak dağcıların zirveye ulaşmalarını engelleyeceğiniz oyunda, özel güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirme şansına da sahipsiniz.

 

Oyunda dağcıların zirveye ulaşmaması için stratejinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz, çünkü dağcılarda hiç yabana atılacak gibi değiller. Özel yetenekleri ve yaptıkları hilelerle sizi yanıltarak zirveye bir adım daha yaklaşmayı kolayca başarabilirler.

100'den fazla zorlu bölümün sizleri beklediği oyunda dağcıların yüreklerine korku salan Yeti rolünü üstlenmeye hazır mısınız? Cevabınız evetse Yeti on Furry'i hemen iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Yeti on Furry Özellikleri:

  • 3 boyutlu çizgi film grafikleri
  • 100'den fazla zorlu bölüm
  • 4 özel güç ve geliştirme seçenekleri
  • 3 farklı süper yetenek
  • 4 farklı güçlendirme eşyası
  • 12 adet açtırılmayı bekleyen başarım

YORUMLAR