YGS & LYS Puan Hesaplama 1.2 (ios)

YGS & LYS Puan Hesaplama

1.2
YGS & LYS Puan Hesaplama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YGS LYS Puan Hesaplama, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sınav puanı hesaplama uygulamasıdır.

YGS LYS Puan Hesaplama, akıllı cihazınızda sınavdan alabileceğiniz puanı çok kolay bir şekilde hesaplayabileceğiniz ve görece yakın sonuçlar alabileceğiniz bir uygulama. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamada, çözdüğünüz ders alanlarındaki doğru ve yanlış sayılarınızı girerek YGS ve LYS puanlarınızı öğrenebilirsiniz.

Üniversitelere giriş sınavı Türkiye'de pek çok insanın "hayatının en önemli sınavı" olarak görülüyor. 12 yıllık temel eğitimin ardından Lisans bölümlerine yerleşmek isteyen öğrencilerin, girdiği sınavda Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri sorularını çözmesi gerekiyor. YGS LYS Puan Hesaplama uygulamasında da emeklerinizin getirisini çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hesaplama algoritması ÖSYM ile çok yakın olan bu uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm. 

Çok yakında gelecek güncelleme ile öğrencilerin üniversite taban puanlarına ulaşabilecekleri ve belirli kriterlere göre arama yapabilecekleri de duyurulan YGS LYS Puan Hesaplama'yı ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR