Zombie Call: Dead Shooter FPS 1.2 (ios)

Zombie Call: Dead Shooter FPS

1.2
Zombie Call: Dead Shooter FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    T-Bull Sp. z o.o.

Zombie Call: Dead Shooter FPS, deneylerin yapıldığı tesisten sızmaya çalışan zombileri öldürdüğünüz bir iOS oyunu.

Zombie Call: Dead Shooter FPS, birinci şahıs kamera açısıyla oynanan zombi öldürme oyunlarına sıcak bakıyorsanız hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir yapım. iPhone ve iPad cihazlarınızda boş zamanlarınızda oynamak üzere ücretsiz ve kaliteli bir zombi oyunu arıyorsanız iyi bir seçenek olacaktır.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen yüksek kalitede görsellere ve kaliteli oynanışa sahip onlarca popüler zombi oyunundan biri olan Zombie Call’da bir hikaye üzerinden ilerliyoruz. Diğer bir deyişle ne olduğunu anlamadan doğrudan kendimizi zombilerle baş başa bulmuyoruz. Hikayeden kısaca bahsetmem gerekirse; İkinci Dünya Savaşı’nın yaşandığı yıllarda gizli bir göreve katılan komando birliğini yönetiyoruz. Uzman komandolardan oluşan birliğimizle birlikte bize söylenildiği üzere gizli deneylerin yapıldığı tesise ulaşıyoruz. Bu noktada beklediğimiz bir olayla karşılaşıyoruz. Yerle bir etmemiz emredilen tesiste düşman askerleri yerine bir grup zombiyle karşılaşıyoruz. Zorlu görevimiz burada başlıyor.

Deneylerin yapıldığı bir tesisten sızmaya çalışarak dünyaya yayılma fikri olan yürüyen ölülerle ekibin lideri olarak birebir mücadele ettiğimiz oyunda asker üniforması giymiş zombileri hassas tabanca, hızlı küçük silah, el bombası gibi farklı silahlarla öldürebiliyoruz. İlerledikçe kullanabildiğimiz silahların sayısı da artıyor. Tabii ki yeni silahları kullanabilmeniz için zombilerle oldukça vakit geçirmeniz gerekiyor.

Zombie Call, tek bir yerde geçmemesiyle, tüm cihazlarda aynı kalitede oynanış sunmasıyla, basit – hemen alışabilir kontrol sistemiyle, hikayesiyle basit zombi oyunlarından ayrılıyor. Ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği sunmasını da kesinlikle atlamamak gerek.

YORUMLAR