Zombie High Dive

Zombie High Dive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie High Dive zombi temasını esprili bir dille işleyen keyifli bir iOS oyunudur.

Zombie High Dive ücretsiz olarak sunulan keyifli ve mizahi yönü ağır basan bir zombi serbest atlama oyunudur. Zombi oyunları genelde bazı oyunseverler tarafından pek sevilmezler. Aslında haksız da sayılmazlar çünkü bazı yapımcılar halihazırda zaten berbat görünen bu yaratıkları kötü modellemelerle daha da kötü hale getiriyor. Hal böyle olunca bu oyunlar uygulama marketlerin kuytu köşelerine atılanlar kafilesine katılıyor.

Neyse ki Zombie High Dive Chillingo’nun mutfağından çıkmış kaliteli bir oyun. Belirttiğim gibi bu oyunda mizah ağır basıyor. Yani zombi teması var diye gereksiz kan ve iltihaplı cilt efektleriyle oyunseveri boğmamışlar. Bunun yerine daha sevimli ve her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapım çıkmış.

Oyunda uçurumdan atlayan zombiyi kontrol ediyoruz. Atladıktan sonra zombimizle çeşitli akrobatik hareketler sergileyebiliyoruz. Bu hareketlere göre jüri bize puan veriyor. Onlarca farklı yarışmaya sahip olan oyunda atlayışlarınıza göre çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.

Keyifli ve mizahi bir atmosfere sahip olan Zombie High Dive’ı eğlenceli ve basit konulu oyunlardan hoşlanan herkes deneyebilir.