Zombie Hunter: Apocalypse 1.7.1 (ios)

Zombie Hunter: Apocalypse

Zombie Hunter: Apocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Hunter: Apocalypse bolca aksiyon içeren bir zombi oyunudur

Zombie Hunter: Apocalypse eğer FPS türündeki aksiyon oyunlarını seviyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Zombie Hunter: Apocalypse'de bizi bir zombi kıyameti bekliyor. Eski bir asker olarak dahil olduğumuz oyunda dünyanın zombiler tarafından istila edildiğine tanık oluyoruz. Bize düşen görev ise bir kenara bırakmış olduğumuz silahları kuşanarak masum insanları zombi tehlikesinden korumak. Bu iş için yüksek çatılara çıkıyoruz ve sokaklarda insanları kovalayan zombilerin yerini tespit ederek onları ortadan kaldırıyoruz.

Zombie Hunter: Apocalypse'de temel amacımız zombiler insanları yakalamadan onları yok etmek. Kimi zaman bina çatılarında, kimi zaman köşe başlarında, kimi zamanda yolun ortasında zombilerle veya zombi gruplarıyla karşılaşıyoruz. Bu zombileri yok etmek için genelde keskin nişancı tüfeklerini kullanıyoruz. Bunun yanında çok sayıda zombiyle karşılaştığımızda makinalı tüfekler de kullanabilmemiz mümkün. Oyun içerisinde ağır makinalı tüfekler ve roket atar gibi silahlar da mevcut. Bu silahların kilidini görevlerden kazandığımız parayla açabiliyoruz. Dilersek kullandığımız silahları da geliştirebiliyoruz. Bazı bölümlerde silahlarımızın belli bir güç seviyesine ulaşmış olması gerekiyor. Bu nedenle silah geliştirme işi gayet önemli.

Ortalama kalitede grafiklere sahip olan Zombie Hunter: Apocalypse'in akıcı bir şekilde çalıştığı söylenebilir. Oyundaki bölümler hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor. Ayrıca farklı görev türleri de oyuna renk katıyor.